Aktualności

Treść

           Zakończenie roku przedszkolnego w grupie „0” było wyjątkowym i wzruszającym wydarzeniem. W tej pięknej uroczystości uczestniczyli Rodzice, dzieci z młodszych grup przedszkolnych, Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor oraz pracownicy przedszkola. Występ rozpoczął się dostojnym polonezem, a następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny-recytowały wiersze oraz tańczyły walca. Przedszkolaki podziękowały nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za troskę, opiekę i wspólnie spędzony czas. Następnie Pani Dyrektor Marta Młotkowska, pogratulowała dzieciom pięknego występu i wręczyła im dyplomy ukończenia przedszkola oraz nagrody książkowe. Po uroczystości był czas na pamiątkowe zdjęcia przy pięknej dekoracji autorstwa Pani Doroty Więcek. Po części oficjalnej dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Absolwentom życzymy wielu sukcesów i powodzenia na dalszej drodze edukacji!

Nie bójcie się marzyć, poznawać i odkrywać. Przed Wami piękny czas pełen nowych wyzwań.”

Monika Zborowska