szkola
baner 3 got
wiosna 2021 new
wiosna new b
Przejdź do treści
Przejdź do stopki

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZA ROK SZKOLNY 2023/2024

Treść

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE I WOJEWÓDZKIE

1. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

HUBERT BUGAJSKI (kl. 7) tytuł laureata - 1 MIEJSCE W POLSCE

Opiekun naukowy: Pan Marek Kłodnicki

2. Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro "NA KRAŃCACH ZIEMI"

JULIA BANACH (kl. 6) – tytuł laureata

MIKOŁAJ RYZ (kl. 4) – tytuł laureata

Opiekun naukowy: Pan Marek Kłodnicki

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE KURATORIUM OŚWIATY W KRAKOWIE

1. Małopolski Konkurs Geograficzny

JUSTYNA FLOREK (kl. 7) – tytuł finalisty

Opiekun naukowy: Pan Marek Kłodnicki

2. Małopolski Konkurs Historyczny

ALEKSANDRA CZELIEL (kl. 8) – tytuł finalisty

Opiekun naukowy: Pani Małgorzata Śmiałek

 

KONKURSY TEMATYCZNE KURATORIUM OŚWIATY W KRAKOWIE

1. Małopolski Biblijny Konkurs Tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie"

 

ZUZANNA FLOREK (kl. 5)tytuł laureata

SZYMON BANACH (kl. 4) tytuł finalisty

JULIA BANACH – (kl. 6)tytuł finalisty

Opiekun naukowy: Pani Anna Więcek


MAŁOPOLSKIE ZAWODY SPOTOWE

1. Małopolskie Igrzyska Dzieci w Kolarstwie Górskim MTB dziewcząt

IV miejsce JULIA BANACH (kl. 6)

VIII miejsce NINA KĘSKA (kl. 6)

2. Małopolskie Igrzyska Dzieci w Kolarstwie Górskim MTB chłopców

IX miejsce SZYMON FLOREK (kl. 6)

3. Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA chłopców w konkurencji biegu na100m.

I miejsce w Małopolsce KRZYSZTOF UBIK (kl. 8)

4. Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA dziewcząt w konkurencji biegu na 100m.

XIV miejsce NATALIA KRZYŚCIAK (kl. 8)

5. Małopolskie Igrzyska Dzieci w pływaniu indywidualnym chłopców w stylu grzbietowym

MIKOŁAJ RYZ (kl. 4)

6. Małopolskie Igrzyska Dzieci w pływaniu indywidualnym dziewcząt w stylu klasycznym

WIKTORIA MIREK (kl. 5)

7. Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt w stylu grzbietowym

ALEKSANDRA CZEPIEL (kl. 8)

Opiekun: Pan Marcin Gancarczyk

8. II miejsce w Małopolskich Igrzyskach Dzieci "Turniej Gier i Zabaw - Mały Mistrz" dzieci ur. 2014/16.

Skład drużyny (kl. 2 i kl. 3):

EWA PIECHNIK, ZUZANNA SOBCZYK, RÓZA WOŹNIAK, NIKOLA LISEK, AMELIA FLOREK, KRYSTIAN FLOREK, MICHAŁ KULPA, GRZEGORZ DUDA, OLIWIER LISEK, SZYMON KLIMEK

Opiekun: Pan Marcin Gancarczyk, Pani Halina Wojcieszka

 

Gratulujemy Laureatom, Finalistom i Sportowcom dużego zaangażowania w pracę, realizowania swoich pasji, uzyskiwania pięknych efektów nauczania, twórczych pomysłów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

 


W realizacji uroczystości wykorzystano aparat cyfrowy z funkcją kamery Canon EOS M50 Mk II + obiektyw 18-150mm STM - Black z kartą pamięci Extreme Pro SDXC 64 GB 170/90 MB/s, który zakupiono z programu „Laboratoria Przyszłości".

Nasza szkoła otrzymała środki finansowe na realizację programu „Laboratoria Przyszłości”, dzięki czemu możliwe było zakupienie stosownego sprzętu.Program Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna, która jest realizowana przez Ministerstwo Edukacji i N

213144